SALVADOR DALI (1904-1989). Atavistiska rester efter regnet.

194235. SALVADOR DALI (1904-1989). Atavistiska rester efter regnet.

Färglitografi, numrerad med blyerts nedre vänster 1183/2000 samt signerad nedre höger (fax), torrstämpel Atelier Jobin Paris 1984
50 x 65,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 x 65,5 cm.

Auktionshaus Dannenberg
Antal besök: 3 121