FRANS TÖRNEGREN. EFTER. Byst, Gustaf V, bemålad gips, signerad i gjutningen.

194199. FRANS TÖRNEGREN. EFTER. Byst, Gustaf V, bemålad gips, signerad i gjutningen.

Höjd 32 cm.

Slitage, färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 32 cm.

Slitage, färgbortfall.

Antal besök: 3 801