SILVERLJUSSTAKAR. 1 par. Tillverkade av Birger Pellas. Malmö. 1977. Vikt 350 gram.

194148. SILVERLJUSSTAKAR. 1 par. Tillverkade av Birger Pellas. Malmö. 1977. Vikt 350 gram.

Konformade ljusstakar. 1 par.
Stämplade Birger Pellas, BP, Kattfot, S, M, 830, C10.
Vikt 350 gram.
Höjd ca 5,5 cm
Diameter ca 10 cm.

Bruksskick.
Någon repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Konformade ljusstakar. 1 par.
Vikt 350 gram.
Höjd ca 5,5 cm
Diameter ca 10 cm.

Bruksskick.
Någon repa.

Antal besök: 1 555