TIDNIGAR, mestadels omkring 1900-mitt.

194044. TIDNIGAR, mestadels omkring 1900-mitt.

Bland annat Rekordmagasinet och Allsport.

Slitage, skador. Ej genomgånget.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663