BYRÅ MED SPEGEL, 1800-tal.

193979. BYRÅ MED SPEGEL, 1800-tal.

Spegel med lådor, höjd ca 111 cm.
Byrå längd 101,5 bredd 57 höjd 86,5 cm.

Spegel och byrå troligen ej tillhörande från början.
Sprickor, fanerskador. Senare kompletterade ljuslampetter.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 935