KLOCKOR, 3 st samt FOTOGENLAMPA, 1900-tal.

193957. KLOCKOR, 3 st samt FOTOGENLAMPA, 1900-tal.

Två förgyllda väggur, ett bordsur samt en fotogenlampa.

Slitage, skador, smuts. En pendel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 432