GLASSKÅL, opalinglas, Boda, signerad MB, troligen Monica Backström.

193937. GLASSKÅL, opalinglas, Boda, signerad MB, troligen Monica Backström.

Diameter ca 37,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca 37,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 224