Göteborgs Auktionsverk
Konst
Måleri
JONAS PETTER LUNDQUIST. Talgoxe, Akvarell, signerad J. P. Lundqvist 1989.
193920. JONAS PETTER LUNDQUIST. Talgoxe, Akvarell, signerad J. P. Lundqvist 1989.
75 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
75 x 56 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
3 264