KANDELABER, 7 ljussarmar, Bollings AB Gränna.

193693. KANDELABER, 7 ljussarmar, Bollings AB Gränna.

Förgylld.
Höjd ca 33 cm.
Bredd ca 33 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Förgylld.
Höjd ca 33 cm.
Bredd ca 33 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 1 009