BURKAR och SKRIN, plåt och trä, 1800-1900-tal.

193674. BURKAR och SKRIN, plåt och trä, 1800-1900-tal.

Plåtburkar bland annat Gevalia och Frälsningsarmens kakao.

Slitage, skador, smuts, lukt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, skador, smuts, lukt.

Antal besök: 792