OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. REPLIK. efter Correggio, Sovande Venus med Amour och Faun, olja på duk.

193652. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. REPLIK. efter Correggio, Sovande Venus med Amour och Faun, olja på duk.

37,5 x 25.

Dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

37,5 x 25.

Dukskador.

Antal besök: 1 493