193608. MODELLTÅG BUCO LOK, VAGNAR samt RÄLS, skala 0.
Lok, urverksdrivet, BUCO, Schweiz. Längd ca 20 cm
Passagerarvagn, BUCO, Schweiz. Längd ca 21 cm
Godsvagn, BUCO, Schweiz. Längd ca 18 cm
Räls, "METTOY".
Slitage, repor, smärre färgbortfall. Loket går bra.
Räls, "METTOY".