INSTRUMENTBRÄDA, England, 1900-talets första hälft.

193553. INSTRUMENTBRÄDA, England, 1900-talets första hälft.

Fanerad plywood
Längd 121,5, bredd 25 cm.

Slitage på faner samt smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fanerad plywood
Längd 121,5, bredd 25 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 759