BERGLIOT FLORELL VON DELLWIG. Skog, olja på pannå, signerad B. F. v. D. 1920.

193550. BERGLIOT FLORELL VON DELLWIG. Skog, olja på pannå, signerad B. F. v. D. 1920.

47,5 x 46,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

47,5 x 46,5 cm.

Antal besök: 2 429