ANNA SAHLSTRÖM. olja på pannå, "Landskap, Fryksdalen", signerad.

193521. ANNA SAHLSTRÖM. olja på pannå, "Landskap, Fryksdalen", signerad.

30 x 37 cm.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 37 cm.

Smärre slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 4 730