CHRISTINA MÅRTENSSON. Olja på duk. Bröllops gratulationer. Signerad C Mårtensson. Daterad -82.

193495. CHRISTINA MÅRTENSSON. Olja på duk. Bröllops gratulationer. Signerad C Mårtensson. Daterad -82.

55x46 cm.

Christina Mårtensson Holmberg född 1949. Sedan 1990 är hon bosatt Barsebäck (Ateljé Tegelvik).

Bruksskick.
Ram med avslag.

Gör en kostnadsfri värdering!

55x46 cm.

Bruksskick.
Ram med avslag.

Antal besök: 6 269