TAKLAMPA mässing, takhöjd ca 100 cm, 1900-talet.

193482. TAKLAMPA mässing, takhöjd ca 100 cm, 1900-talet.

konverterad fotogenlampa
diameter 34,5 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

konverterad fotogenlampa
diameter 34,5 cm.

bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 600