LAMPA Glory Sverige, 1930/40-tal.

193436. LAMPA Glory Sverige, 1930/40-tal.

Höj- och sänkbar.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höj- och sänkbar.

Slitage.

Antal besök: 1 915