POKALGLAS, Gunne Brandstedt, Pukeberg, signerad.

193367. POKALGLAS, Gunne Brandstedt, Pukeberg, signerad.

Höjd 25 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 25 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 2 579