Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Helsingborgs Auktionskammare
Belysning & Lampor
Övrig belysning
SKRIVBORDSLAMPA, "Elidus Kuben" Hans-Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.
193307. SKRIVBORDSLAMPA, "Elidus Kuben" Hans-Agne Jakobsson, 1900-talets andra hälft.
Orangelackerad.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Orangelackerad.
Bruksslitage.
Helsingborgs Auktionskammare
15 122