1 st etikettmärkt Mantorp Sweden.
1 st signerad Studio Åhus 1977
1 st etikettmärkt Snapphane Glasbruk Hand made in Sweden. Signerad J Heintze ? Snapphane Glasbruk 1988.
3 st omärkta.
Dekor i olika färger och luftbubblor.
Bruksskick.
Repor på botten.
En med spricka.
En med tre stötmärken.
3 st omärkta.
Bruksskick.
Repor på botten.
En med spricka.
En med tre stötmärken.