BREVPRESSAR. Glas. 6 delar. 1900-tal.

193296. BREVPRESSAR. Glas. 6 delar. 1900-tal.

1 st etikettmärkt Mantorp Sweden.
1 st signerad Studio Åhus 1977
1 st etikettmärkt Snapphane Glasbruk Hand made in Sweden. Signerad J Heintze ? Snapphane Glasbruk 1988.
3 st omärkta.

Dekor i olika färger och luftbubblor.

Bruksskick.
Repor på botten.
En med spricka.
En med tre stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

3 st omärkta.

Bruksskick.
Repor på botten.
En med spricka.
En med tre stötmärken.

Antal besök: 3 051