TERMOS, design Wolfgang von Wersin, Tyskland, 1950-tal.

193169. TERMOS, design Wolfgang von Wersin, Tyskland, 1950-tal.

Termos, krom, Höjd 20 cm,
Design Wolfgang von Wersin 1882-1976
Termosen är ritad 1956.

Mindre bruksslitage stötmärke, botten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Termos, krom, Höjd 20 cm,
Termosen är ritad 1956.

Antal besök: 1 877