BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-talets tredje kvartal.

193107. BYRÅ med stenskiva, rokokostil, 1900-talets tredje kvartal.

Stämpelmärkt A. Sjöblom.
Längd 95, bredd 42.5, höjd 71.5 cm.
Dekorerad med bronser.

Smärre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stämpelmärkt A. Sjöblom.
Dekorerad med bronser.

Smärre ytslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 979