KRUKOR i porslin. 2 st. Blomkrukor. Schumann, Tyskland.

193074. KRUKOR i porslin. 2 st. Blomkrukor. Schumann, Tyskland.

2 st blomkrukor i vit- och blå blomdekor, olika motiv, höjd 11 cm, diameter 14,5 cm, stämplad Schumann, Arzberg tradition, Echte cobalt.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 1 739