BORDSLAMPA, glas samt mässing, enligt uppgift såld på Svenskt Tenn, Italien, 1960/70-tal.

193053. BORDSLAMPA, glas samt mässing, enligt uppgift såld på Svenskt Tenn, Italien, 1960/70-tal.

Märkt "Deji" eller "Deli" samt "Nr 19". Höjd ca 52 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 2 065