GLAS. 1 par. Ulrica Hydman Vallien. Kosta Boda. Målad dekor av citron.

193035. GLAS. 1 par. Ulrica Hydman Vallien. Kosta Boda. Målad dekor av citron.

Glas i klar och svart glasmassa. med påmålad dekor i gult, svart och grönt.
Höjd 18,5 cm.
Diameter 8,5 cm.
Signerade Kosta Boda Ulrika HV 99946.
Signerade vid dekor, UHV/AZ.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18,5 cm.
Diameter 8,5 cm.
Signerade vid dekor, UHV/AZ.

Bruksskick.

Antal besök: 4 212