SKÅP, allmoge, daterat 1816.

SKÅP, allmoge, daterat 1816.
19290. SKÅP, allmoge, daterat 1816.

Bemålat i grått och blått.. Nyckel finns. Längd 116 bredd 50 höjd 204 cm.

Slitage och smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och smärre skador.

Antal besök: 852