SKYLTAR samt FLAGGOR, 4 delar, glassreklam, från gammal lanthandel, 1900-tal.

192863. SKYLTAR samt FLAGGOR, 4 delar, glassreklam, från gammal lanthandel, 1900-tal.

Höjd 28 - 176 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 28 - 176 cm.

Slitage och skador.

Antal besök: 1 416