PARTI SKYLTAR, emalj samt plåt.

192858. PARTI SKYLTAR, emalj samt plåt.

Plåtskylt, litograferad, "C.G.Ströms skodon", ca 53 x 74 cm
Plåtskylt, litograferad, "TK", ca 38 x 27 cm
Emaljskylt, "Pellegrins Margarin", ca 7 x 16 cm
Emaljskylt, "Farligt vidröra ledning", ca 7 x 15 cm
Plåskyltar, 2 st, rektangulära, "Brandfara", höjd ca 25 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 934