PARTI LAMPOR, 4 delar, 1900-talets första kvartal.

192851. PARTI LAMPOR, 4 delar, 1900-talets första kvartal.

Skomakarlampa. Diameter ca 25 cm
Armatur med handtag. Krom samt trä. Längd 39 cm
Armaturer med porslinsfattning, 2 st, Höjd ca 24 cm.

Slitage samt skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage samt skador.

Antal besök: 602