ANKARE, järn, troligtvis 1800-tal.

192845. ANKARE, järn, troligtvis 1800-tal.

Med låsning
Höjd 63 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med låsning
Höjd 63 cm.

Slitage.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 767