SKYLTAR, 3 st, emalj, aluminium samt papp. Bl a Läkerol.

192836. SKYLTAR, 3 st, emalj, aluminium samt papp. Bl a Läkerol.

Emaljskylt, "Mustad´s", ca 25 x 55 cm
Pappskylt, "Läkerol" ca 29,5 x 21 cm
Aluminiumskylt, "Läkerol", ca 4,2 x 14 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 2 381