6 vin med pantograferad dekor, höjd 15,5 cm.
5 sherry, höjd 8 cm.
2 sherry med blomdekor, höjd 8 cm.
9 whisky med dekor av blad, höjd ca 6,5 cm.
6 selter, höjd ca 7 cm.
Brukslitage, enstaka nagg.
5 sherry, höjd 8 cm.
6 selter, höjd ca 7 cm.
Brukslitage, enstaka nagg.