KANDELABER, mässing, Skultuna, No 55.

192792. KANDELABER, mässing, Skultuna, No 55.

Stämplad SB. Lösa ljusmanschetter. Höjd 39,5 cm. L.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 139