KATANA, Japan,1800-tal.

1927840. KATANA, Japan,1800-tal.

Läng inkl slida 92 cm , bladets längd 72 cm.

Slipat svärd samt repor och hack finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 759