ERNST SMITH. Olja på pannå. Signerad E Smith.

192742. ERNST SMITH. Olja på pannå. Signerad E Smith.

Fiskeläger. 42 x 51 cm.

Ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fiskeläger. 42 x 51 cm.

Ytslitage.

Antal besök: 2 561