B. TELLSTRÖM. "Tidig morgon", akvarell, signerad 1963.

192617. B. TELLSTRÖM. "Tidig morgon", akvarell, signerad 1963.

Bildstorlek 27 x 75 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildstorlek 27 x 75 cm.

Antal besök: 2 511