FIGURIN i porslin. Gran Danois. USSR. Ryssland.

192604. FIGURIN i porslin. Gran Danois. USSR. Ryssland.

Hundfigurin i form av en liggande gran danois
Höjd 13 cm, längd 24 cm.
Svag stämpling USSR.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 13 cm, längd 24 cm.
Svag stämpling USSR.

Bruksskick.

Antal besök: 2 516