BYRÅ, sk Haupst-stil, Östergyllens Möbelindustri, Motala, 1900-tal.

192572. BYRÅ, sk Haupst-stil, Östergyllens Möbelindustri, Motala, 1900-tal.

Fanerad i olika träslag. Dekorerad med bronser. Stenskiva 96 4882.

Bruksslitage, en nyckelskylt lös (medföljer).

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 181