TRÄDGÅRDSOFFA samt BORD, 1900-tal.

19256. TRÄDGÅRDSOFFA samt BORD, 1900-tal.

Ihopfällbara.
Bord, längd 129, bredd 64, höjd 64 cm.
Soffans längd 124 cm.

SLitage, skador. Brädor saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ihopfällbara.
Soffans längd 124 cm.

Antal besök: 962