VAS, porslin, Kinesisk stil, tidigt 1900-tal.

192553. VAS, porslin, Kinesisk stil, tidigt 1900-tal.

Mönstrad med flodlandskap i blått och vitt. Hänklar i form av fiskar. Ovalt formad
H 35, Diameter 9 cm.

smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

H 35, Diameter 9 cm.

smärre slitage.

Antal besök: 1 570