DALAHÄSTAR, 13 st.

DALAHÄSTAR, 13 st.
192546. DALAHÄSTAR, 13 st.

3 st etikettmärkta G A Olsson Nusnäs samt 2 st Nils Olsson Nusnäs. Höjd ca 4 - 31,5 cm.

Slitage, avslag, krackelyrer, färgbortfall. En häst med bokstavsdekor "KFF". Största hästen med lagning samt retuscherad.

Gör en kostnadsfri värdering!
192546. DALAHÄSTAR, 13 st.

Antal besök: 1 134