BARPALLAR, 1 par, målad metall, industridesign.

192545. BARPALLAR, 1 par, målad metall, industridesign.

Höjd 77 cm.

Färgslitage samt oxiderade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 77 cm.

Färgslitage samt oxiderade.

Antal besök: 502