TRÄLEKSAKER, BRIO, 1960-tal, Don Pedro.

192542. TRÄLEKSAKER, BRIO, 1960-tal, Don Pedro.

Originalkartong, höjd 23 cm.

Nyskick. Kartong med fläckar, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkartong, höjd 23 cm.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 5 553