KOPPARBASE på smidesställning, 1900-tal.

192386. KOPPARBASE på smidesställning, 1900-tal.

Med lock. Höjd 60, diameter 61 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 1 123