ALFRED PREHN. Tupp och höns, olja på duk, signerad.

192359. ALFRED PREHN. Tupp och höns, olja på duk, signerad.

31 x 26 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

31 x 26 cm.

Antal besök: 1 658