ÅRSUR, med glaskupa, Junghans, ATO 1900-tal.

192257. ÅRSUR, med glaskupa, Junghans, ATO 1900-tal.

höjd 28 cm, diameter 20,5 cm
Stomme i gulmetall, batteridriven.

ej funktionstestad,
bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 28 cm, diameter 20,5 cm

ej funktionstestad,
bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 2 122