NOTSTÄLL, 1900-tal.

NOTSTÄLL, 1900-tal.
192255. NOTSTÄLL, 1900-tal.

längd 46 cm, bredd 40 cm, höjd 70 cm.

bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!
192255. NOTSTÄLL, 1900-tal.

bruksslitage.

Frufällans Auktionshus
Antal besök: 638