ÖLGLAS, 10 delar, "Dragon", Bertil Vallien, Boda.

192228. ÖLGLAS, 10 delar, "Dragon", Bertil Vallien, Boda.

Gröntonat glas. Höjd 20 cm.

Bruksslitage, två glas med mindre fotnagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gröntonat glas. Höjd 20 cm.

Antal besök: 5 264