RADIO, Concerton ,1900-talets tidigare hälft.

192219. RADIO, Concerton ,1900-talets tidigare hälft.

Trä och bakelit. Höjd 23 cm. Medföljande mikrofon Beyer.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Mikrofon, plasten trasig i höljet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 648